MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

KRAJALNICA PÓŁAUTOMATYCZNA ROCH

Charakterystyka


Krajalnica przeznaczona jest do krojenia bochenków chleba na kromki o grubości 11 lub 13 mm w zależności od potrzeb klienta. Jej konstrukcja pozwala na krojenie bochenków o wymiarach maksymalnych: dł. 47, szer. 23 i wys. 14 cm. Załadunek oraz odbiór pokrojonego pieczywa odbywa się ręcznie, wkładając za każdym razem jeden bochenek chleba. Przy obsłudze jednoosobowej wydajność maszyny można określić w przybliżeniu na 350 bochenków na godzinę, w zależności od rodzaju chleba i wielkości bochenka, a także od stopnia wypieczenia i wychłodzenia, natomiast znacznie zwiększa się przy obsłudze dwuosobowej.
Krajalnica Roch wyposażona jest w ramki z zamontowanymi, wymiennymi nożami ze stali o wysokiej twardości. Noże można obrócić, co podwaja ich okres przydatności, a także ponownie naostrzyć. Urządzenie przeznaczone jest głównie do eksploatacji w piekarniach, sklepach i innych placówkach gastronomicznych, wszędzie tam gdzie nie jest wymagana wielogodzinna praca ciągła.

Wersja do cięcia kromek pod kątem Istnieje możliwość zamówienia wersji krajalnicy ROCH z przystawką, która tnie kromki pod kątem zarówno z ciasta chlebowego jak i weki. W odróżnieniu od wersji standardowej, posuw odbywa się automatycznie.

Zamów wizytę handlowca
Zestaw parametrówJednostka miaryWartość
ZasilanieV230
Moc zasilaniakW0,75
Wydajność
- chleb 0,6 kg
- chleb 1,0 kg

szt./h
szt./h

360
320
Max. długość krojonego chleba
- grubość kromki 11
- grubość kromki 13
mm
470
470
Grubość kromkimm11 lub 13
Ilość nożyszt.40 lub 36
Wymiary:
- szerokość
- wysokość
- głębokość
mm
730
700
1250
Wagakg175

Przetestuj nasze maszyny

Chcesz zakupić nową maszynę, jednak obawiasz się, że zakupiona mieszałka będzie rozczarowaniem? Ile razy zdarzyło ci się zakupić towar niewystarczająco dostosowany do twoich warunków oraz oczekiwań? Już dziś umów się na bezpłatny test i sprawdź jak nasze maszyny usprawnią pracę w twojej piekarni. Nie będziemy cię przekonywać, dlaczego warto nam zaufać. Dojdziesz do tego sam. Aby umówić się na bezpłatny test i sprawdzić jak działa miesiarka spiralna, wystarczy skontaktować się z działem handlowym w celu ustalenia odpowiedniego terminu naszego przyjazdu. FILMY POKAZOWE

Dotyczy:

  • Miesiarek spiralnych z dzieża stałą oraz wyjezdną
  • Krajalnic do chleba
  • Ubijaczek o dużej pojemności


KATALOG ONLINE