MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

O FIRMIE

Z pasją do technologii – urządzenia i wyposażenie gastronomiczne, cukiernicze i piekarnicze najlepszej jakości

MASZ Gliwice to doświadczona, powstała ponad 15 lat temu firma, z całkowicie polskim kapitałem. Jesteśmy czołowym i cenionym producentem urządzeń piekarniczych i cukierniczych oraz wyposażenia gastronomicznego. Swoim działaniem obejmuje zarówno rynek polski, jak i rynki europejskie, posiadając przy tym wszelkie potrzebne zgody i certyfikaty niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firmy i użytkowania jej urządzeń.

Bogata oferta urządzeń do wyposażenia piekarni i cukierni

W swoim asortymencie posiadamy specjalistyczne urządzenia i akcesoria własnej produkcji oraz urządzenia wyprodukowane przez uznanych producentów. Nasze zasoby pozwolą na profesjonalne i kompleksowe wyposażenie lokalu gastronomicznego, cukierni czy też piekarni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia cukiernicze zaawansowane i wysokogatunkowe, takie jak linie piekarnicze, walcarki, piece cukiernicze i piekarnicze, a także wiele akcesoriów niezbędnych do wyposażenia lokalu, jak na przykład blachy i formy piekarnicze oraz cukiernicze.

Nasze mieszałki sprawdzają się w wielu branżach:

Produkowane przez nas mieszałki sprawdzają się jako strategiczne maszyny w branży garmażeryjnej przy mieszanie m.in. farszów mięsnych, farszów do pierogów. Nasi klienci docenili ich wydajność przy mieszaniu zarówno surówek jak i sałatek. Mieszarki z powodzeniem mieszają karmy dla zwierząt, w tym suche i mokre. Sprawdzają się również jako mieszałki do granulatów oraz past o różnej gęstości.
Przekonaj się sam, jak nasze maszyny zwiększają wydajność w twojej branży. Zapraszamy na testy.

Współpraca z najlepszymi i nieustanny rozwój

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku możemy się pochwalić licznymi partnerami handlowymi i dystrybucją naszych urządzeń w krajach Europy Wschodniej, Południowej a także w Anglii i Rosji. Posiadamy również własny dział konstrukcyjny, którego zadaniem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom i ambicjom. Dokładamy wszelkich starań by nasze urządzenia były wysokiej jakości i zajmowały ważne miejsce w wyposażeniu Państwa lokalu gastronomicznego.

W trosce o naszych klientów prowadzimy również serwis i remonty urządzeń oraz wyposażenia piekarniczo-cukierniczego, uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i możliwości. Z chęcią służymy pomocą i dobrą radą w kwestii wyboru urządzeń najlepiej nadających się do wyposażenia Państwa gastronomii i staramy się proponować dobre warunki współpracy. Prowadzimy również wypożyczalnie sprzętów, takich jak miesiarki i nadziewarki, na atrakcyjnych warunkach oraz finansowanie maszyn cukierniczych w formie leasingu.

KATALOG ONLINE

Jesteśmy dystrybutorem:

Wysokiej jakości sprzętu piekarniczego z wielu krajów, w tym Niemiec oraz Włoch. Staramy się zapewnić, aby nasza oferta była zawsze na czasie, pełna innowacyjnych rozwiązań. W naszym doborze przykładamy przeważająca uwagę do następujących kryteriów:

  • Wydajność
  • Niezawodność
  • Prosta obsługa

HALA PRODUKCYJNA

Miesiarki MASZ na mapie Europy

W niniejszej sekcji, prezentujemy mapę miast oraz wsi, gdzie lokalni piekarze i cukierniczy wykorzystują produkowane przez nasz miesiarki spiralne. Dzięki długoletniej strategii, nasze produkty zaopatrują zarówno dużych jak i małych odbiorców z całego kraju. Dane pochodzą z 2019 roku, uwzględniając tylko jedno urządzenie w danej lokalizacji.