MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

KRAJALNICA DO CIAST I TORTÓW BCS-201

Charakterystyka


Automatyczna krajalnica ze stołem obrotowym przeznaczona jest do cięcia wszelkich rodzajów ciast, tortów, rolad i innych wyrobów cukierniczych, bez naruszania ich atrakcyjnego wyglądu i struktury. Za pomocą dotykowego wyświetlacza PLC można łatwo ustawić parametry krojenia określonych porcji, a wbudowany mikroprocesor pozwala na zapisanie w pamięci do 20 programów krojenia. Ostrza noży wykonane są ze stali nierdzewnej i posiadają precyzyjny system napędowy. Automatyczny system czyszczenia i podgrzewania ostrzy oraz regulowana prędkość cięcia umożliwiają maszynie krojenie różnych ciast. Podwójne ostrze wibracyjne sprawia, że powierzchnia ciasta jest gładka i schludna. Antypoślizgowy stół obrotowy z tacą podtrzymującą może być łatwo wymieniony. Maszyna wykonuje do 40 cięć na minutę. Zbiornik powietrza o pojemności 9l jest wbudowany w ma-szynę w przedniej jej części.

 • Ciasta mogą być cięte na kwadra-ty, prostokąty i trójkąty.
 • Okrągłe ciasto może być podzielone na 2/4/6/8/10/12/14 równych części, przy czym można kroić 2 ciasta w tym samym czasie.
 • Ciasto prostokątne: zakres cięcia 400*600 mm.
 • Zamów wizytę handlowca

  CHARAKTERYSTYKA:
  Wymiary zewnętrzne: 130 x 110 x 150cm
  Rozmiar stołu obrotowego: 400 x 600 mm
  Napięcie: 230V 50Hz ze stabilizatorem napięcia.
  Moc silników: 3 serwomotory – 400 W.
  Ilość ostrzy: 2szt.
  Efektywna wysokość cięcia80mm
  Waga: Około 300 kg

  Przetestuj nasze maszyny

  Chcesz zakupić nową maszynę, jednak obawiasz się, że zakupiona mieszałka będzie rozczarowaniem? Ile razy zdarzyło ci się zakupić towar niewystarczająco dostosowany do twoich warunków oraz oczekiwań? Już dziś umów się na bezpłatny test i sprawdź jak nasze maszyny usprawnią pracę w twojej piekarni. Nie będziemy cię przekonywać, dlaczego warto nam zaufać. Dojdziesz do tego sam. Aby umówić się na bezpłatny test i sprawdzić jak działa miesiarka spiralna, wystarczy skontaktować się z działem handlowym w celu ustalenia odpowiedniego terminu naszego przyjazdu. FILMY POKAZOWE

  Dotyczy:

  • Miesiarek spiralnych z dzieża stałą oraz wyjezdną
  • Krajalnic do chleba
  • Ubijaczek o dużej pojemności

  KATALOG ONLINE