MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

PIECE PIEKARNICZE, CUKIERNICZE I GASTRONOMICZNE

Piec piekarniczo-cukierniczy może być zarówno kluczem do sukcesu, jak i gwoździem do trumny właściciela gastronomii. To decyzja, od której może zależeć nasz sukces, przyszłe zyski i renoma. W swojej ofercie MASZ Gliwice posiada piece różnego typu: cukiernicze, piekarnicze, do pizzy oraz inne modele o szerokim zastosowaniu gastronomicznym. Jeśli zależy Ci na idealnych, zawsze takich samych wypiekach, proponujemy również zakup dzielarki do bułek i nadziewarki, które w połączeniu z piecem piekarniczym przyczynią się do ujednolicenia Twoich produktów.

Piece piekarnicze Retigo

W swojej ofercie posiadamy dwa modele pieców Retigo: 5- i 8-półkowe. Są to piece o mikroprcesowym elektronicznym sterowaniu, przeznaczone do wypieków zarówno piekarniczych, jak i cukierniczych. Piece cukierniczo-piekarnicze Retigo zostały wyposażone w system intensywnego nawilżania i higieniczną komorę pieczenia z zaokrąglonymi wewnętrznymi rogami, co ułatwia czyszczenie oraz przyczynia się do równomiernego pieczenia. Dodatkowymi funkcjami są oświetlona komora pieczenia i akustyczny sygnał informujący o skończonej pracy.

Piec ceramiczno-rurowy VAPOR AGIV FORNI

To bardzo nowoczesny piec, gwarantujący wysoką jakość wypiekanych ciast niezależnie od ich rodzaju. Podstawowe elementy obudowy zostały wykonane ze stali nierdzewnej, a drzwi komór ze stali oraz szkła hartowanego są dodatkowo bardzo łatwe w demontażu i czyszczeniu. Powierzchnia przeznaczona do wypiekania została wykonana ze specjalnego rodzaju ceramiki, który sprawdzi się zarówno w wypiekach piekarniczych, jak i cukierniczych. Ponadto piec VAPOR AGIV FORNI został wyposażony w zawór kominowy z wyłącznikiem krańcowym, zapobiegający włączeniu palnika przy zamkniętym przewodzie kominowym.

Piece konwekcyjno-parowe

W swoim asortymencie posiadamy również wszechstronne i innowacyjne piece konwekcyjno-parowe. Są to maszyny przeznaczone do różnego rodzaju wypieków, nie tylko tych cukierniczo-piekarniczych. Dzięki nowoczesnej technologii nasze piece konwekcyjno-parowe posiadają ponad 1000 programów w elektronicznej książce kucharskiej, funkcje EASY COOKING oraz LEARN, a także pieczenie nocne i niskotemperaturowe. Takie cukierniczo-piekarnicze piece konwekcyjno-parowe sprawdzą się w dużych zakładach cukierniczych, piekarniach, pizzeriach i restauracjach. Pomimo ogromnej ilości funkcji i zastosowań, obsługa pieca jest nieskomplikowana i opiera się na intuicyjności.

KUP W SKLEPIE ONLINE
KATALOG ONLINE