MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

AKCESORIA PIEKARNICZE I CUKIERNICZE

W naszym asortymencie znalazły się również drobniejsze sprzęty gastronomiczne, które w celu uporządkowania naszej oferty nazwaliśmy uniwersalnie akcesoriami. Są to różnorodne sprzęty, przydatne zarówno w profesjonalnym zakładzie piekarniczym, jak i w niewielkiej cukierni. Są to m.in.: różnego rodzaju noże, łopatki, łyżki, blachy i formy cukiernicze oraz piekarnicze, a także wózki piekarnicze i wagi.

Blachy i formy cukierniczo-piekarnicze

Szeroki wybór oferowanych przez nas blach pozwoli na profesjonalne i wszechstronne wyposażenie każdej piekarni czy cukierni. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo specjalistyczne blachy piekarnicze do wypiekania bułek do hamburgerów, bagietek i pizzy oraz blachę cukierniczą do wyrobu muffinek. Nasze blachy cukiernicze i piekarnicze są wykonane z aluminium albo powlekane tym materiałem, perforowane lub gładkie.

Oferta form cukierniczo-piekarniczych to pojedyncze formy, jak i całe zestawy. Są to formy na specjalne okazje, takie jak wielkanocne zajączki, kurki i baranki, oraz formy zwykłe, do wypieków codziennych, na przykład do chleba tostowego, babeczek, różnego rodzaju ciast i ciastek, a nawet pizzy. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo zarówno formy aluminiowe oraz, ostatnio coraz bardziej popularne, wykonane z silikonu. W naszej ofercie posiadamy również formy piekarnicze i cukiernicze wykonane ze stali kwasoodpornej.

KUP W SKLEPIE ONLINE
KUP W SKLEPIE ONLINE

Wózki piekarnicze – transportowe, do pieców i studzenia chleba

MASZ Gliwice oferuje również szeroki wybór wózków piekarniczych, wykonanych z wysokogatunkowych profili i blachy kwasoodpornej. Są całkowicie odporne na działanie wysokiej temperatury, gdyż nawet ich koła zostały wykonane z tworzywa termoodpornego. Na specjalne życzenie Naszych Klientów jesteśmy w stanie wyprodukować wózek piekarniczy o niestandardowych wymiarach – jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Poza wózkami do pieców obrotowych dysponujemy również szerokim wyborem wózków transportowych i do studzenia wypieków oraz wózkami na pojemniki i worki.

KUP W SKLEPIE ONLINE
KATALOG ONLINE