MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

MIKSERY PIEKARNICZE I CUKIERNICZE

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór mikserów uniwersalnych, sprawdzających się zarówno przy wypiekach cukierniczych, jak i piekarniczych. Duża ilość urządzeń o różnej pojemności dzieży sprawi, że każdy, nawet najmniejszy zakład piekarniczo-cukierniczy, znajdzie mikser odpowiedni dla własnych potrzeb. Posiadamy miksery uniwersalne z dzieżą o pojemności 5, 8, 10, 20, 24, 30, 50, 60 i 80 litrów. Jeśli ta pojemność okaże się niewystarczająca a przewidują Państwo większą produkcję, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych miesiarek spiralnych oraz ubijaczki.

Miksery piekarniczo-cukiernicze RM ogólna charakterystyka

Nasze uniwersalne miksery to maszyny o solidnej budowie i estetycznym wyglądzie. Ich konstrukcja została wykonana z pełnego odlewu aluminium co sprawia, że są bardzo wytrzymałe. Miksery posiadają wyjmowaną, nierdzewną dzieżę z pokrywą oraz są standardowo wyposażone w rózgę, hak i mieszadło.

Nasze miksery piekarniczo-cukiernicze charakteryzuje planetarne obracanie się końcówek do pracy w trakcie wyrabiania masy – wokół własnej osi i po okręgu. Urządzenia posiadają koło manipulacyjne służące do regulowania wysokości dzieży oraz pokrywę ochronną, która pozwala na dosypywanie składników w trakcie pracy miksera.


Różnice między poszczególnymi modelami mikserów uniwersalnych RM

Poza ogólnymi cechami mikserów cukierniczych i piekarniczych z linii RM, niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe udogodnienia i funkcje. Wszystkie miksery piekarniczo-cukiernicze, poza modelem RM-800, posiadają możliwość dokupienia i doczepienia nakładki do mielenia mięsa i szatkowania warzyw. W modelach RM-80B, RM-22, RM-60, RM-200 i RM-50 istnieje również możliwość zainstalowania specjalnego kotła redukcyjnego, umożliwiającego przygotowanie mniejszej ilości półproduktu. Miksery piekarniczo-cukiernicze RM-50 i RM-60 zostały dodatkowo wyposażone w wózek manipulacyjny służący do transportu dzieży.

KUP W SKLEPIE ONLINE
KATALOG ONLINE