MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

DRUKARKI SPOŻYWCZE LEONARDO

Charakterystyka LEONARDO


Cyfrowy dekorator spożywczy Leonardo to urządzenie łączące ze sobą nowoczesne rozwiązania z branży spożywczej, poligraficznej oraz IT. Maszyna firmy MASZ GLIWICE daje możliwość tworzenia kolorowych grafik bezpośrednio na ciastach, tortach, ciasteczkach oraz innych wyrobach spożywczych.

Leonardo posiada wbudowany komputer oparty na systemie WINDOWS połączony z dużym 22 calowym monitorem dotykowym. Taki zestaw umożliwia łatwe tworzenie projektów graficznych bezpośrednio na maszynie, a możliwość połączenia z siecią bezprzewodową WIFI pozwala na pracę zdalną. Usprawnia to pracę cukierników, grafików jak i umożliwia szybkie wsparcie serwisowe oraz techniczne.

Wymienne blaty robocze dekoratora usprawniają pracę - można przygotować kolejną partię produktów w czasie trwania druku poprzedniej. Kompaktowe urządzenie o polu roboczym 32cm x 50cm i maksymalnej wysokości zadruku 22cm Maszyna posiada wbudowany komputer dzięki któremu nie potrzebujesz innych urządzeń. Funkcja WiFi pozwalająca na połączenie z internetem oraz częściową pracę zdalną na urządzeniu Czas zadruku całego obszaru roboczego to niecałe 5 minut Niskie koszty druku.

Średni koszt zadruku całego obszaru roboczego to 50gr 2 ściągane blaty robocze wraz z matami silikonowymi do ciągłej produkcji i utrzymania czystości System ciągłego dostarczania tuszy CISS pozwala na długą pracę bez uzupełniania kartridży, łatwą wymianę pustych pojemników oraz podgląd poziomu tuszy Predefiniowane szablony druku oraz duży dotykowy ekran umożliwiają szybkie przygotowanie projektu graficznego oraz rozpoczęcie drukowania W zestawie dołączony jest pokrowiec na maszynę, który zabezpiecza przed przypadkowym zalaniem oraz osiadającym kurzem. Cyfrowy dekorator stanowi część systemu który nasz zespół nieustannie modernizuje oraz wzbogaca o kolejne rozwiązania.

Masz pomysł? Skonktaktuj się z nami!

Zamów wizytę handlowca
FILMY - DRUKARKI SPOŻYWCZE

Przetestuj nasze maszyny

Chcesz zakupić nową maszynę, jednak obawiasz się, że zakupiona mieszałka będzie rozczarowaniem? Ile razy zdarzyło ci się zakupić towar niewystarczająco dostosowany do twoich warunków oraz oczekiwań? Już dziś umów się na bezpłatny test i sprawdź jak nasze maszyny usprawnią pracę w twojej piekarni. Nie będziemy cię przekonywać, dlaczego warto nam zaufać. Dojdziesz do tego sam. Aby umówić się na bezpłatny test i sprawdzić jak działa miesiarka spiralna, wystarczy skontaktować się z działem handlowym w celu ustalenia odpowiedniego terminu naszego przyjazdu. FILMY POKAZOWE

Dotyczy:

  • Miesiarek spiralnych z dzieża stałą oraz wyjezdną
  • Krajalnic do chleba
  • Ubijaczek o dużej pojemności

KATALOG ONLINE