MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

HALA PRODUKCYJNA

Zastosowanie innowacyjnych technologii produkcyjnych zapewniło firmie jeszcze efektywniejszą produkcję oraz umożliwiło zwiększenie dotychczasowego potencjału rozwojowego. Obecnie posiadamy dwie hale produkcyjne na terenie Gliwic: obróbkową zlokalizowaną w siedzibie firmy przy ulicy Jana Śliwki 33 oraz halę montażowo-magazynową przy ulicy Portowej 4, która została przedstawiona w poniższym dziale. Nasza hala posiada ogromny potencjał, zarówno konstrukcyjny, produkcyjny jak i logistyczny.

Dział konstrukcyjny

Własny dział konstrukcyjny? To jedna z ambicji niejednego z naszych konkurentów. To dzięki naszym inżynierom, którzy swą wiedzę opierają na wieloletnim doświadczeniu dotyczącym konstrukcji maszyn, produkty MASZ Gliwice są nieustannie modyfikowane w celu osiągnięcia najwyższej klasy możliwości produkcyjnych. Dążenie do perfekcji stało się naszą misją.

Główna hala montażowa

Montaż podzespołów maszyn oraz urządzeń piekarniczych to coś znacznie więcej niż doprowadzenie do stanu używalności. To proces, który oprócz doświadczenia wymaga stosownej wiedzy technicznej, mentalnego zaangażowania w każdy najmniejszy detal. Nasze produkty to coś znacznie więcej niż maszyny piekarnicze, to gwarantowany rozwój twojego biznesu w drodze do sukcesu. Jesteśmy pewni niezawodności naszych produktów, dlatego też każdy klient otrzymuje 2 lata gwarancji na urządzenia piekarnicze naszej produkcji.

Specjalistyczne pomieszczenia montażowe

W hali montażowej zostały wydzielone odrębne pomieszczenia specjalizujące się w wykonywaniu określonych czynności. Na zdjęciach wyszczególnione m.in. montażownia krajalnic wraz z krajalnicą przemysłową REX oraz pomieszczenia do instalacji elektroniki. Oferujemy profesjonalne remonty i serwisy małe, średnie oraz kapitalne dla szerokiej gamy maszyn oraz urządzeń piekarniczo-cukierniczych.

Magazyn

Znamy twoje potrzeby. Nie lubisz czekać podobnie jak my. Szczerze powiedziawszy to nikt nie lubi, dlatego też ze wszystkich zobowiązań wywiązujemy się terminowo. Niech inni czekają, podczas gdy ty możesz pewnie rozwijać swoją firmę. Magazyn stał się jednym z najważniejszych działów naszego przedsiębiorstwa. Dzięki rozbudowanemu zapleczu logistycznemu nieustannie pracujemy nad skróceniem czasu oczekiwania na zakupione urządzenia oraz części zamienne. Posiadamy jeden z największych magazynów piekarniczo-cukierniczych w kraju, z roku na rok wprowadzając nowe produkty wchodzące w skład naszego asortymentu.

HALA PRODUKCYJNA