MASZ Malinowski Gliwice
Tel. +48 (32) 234-24-47

KATALOGI SPRZĘTU PIEKARNICZEGO

MASZ GLIWICE TO CZOŁOWY PRODUCENT MASZYN PIEKARNICZYCH I CUKIERNICZYCH

Poniżej prezentujemy wybrane broszury informacyjne produktów piekarniczo-cukierniczych. Znajdują się w nich szczegółowe opisy naszego asortymentu, na który składają się miesiarki, krajalnice, ubijaczki, miksery, mieszałki, nadziewarki, przesiewacze, dzielarki do bułek, rogalikarki, rozdrabniacze, smażalniki do pączków, walcarki i wózki piekarnicze.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTÓW

Zachęcamy do zapoznania się z opisami produktów. Dowiedzą się Państwo, jakie funkcje posiadają ubijaczki, miksery, mieszałki, czym charakteryzuje się dobra walcarka, smażalnik do pączków czy wózek piekarniczy. Będą mogli Państwo zgłębić wiedzę na temat przesiewaczy, dzielarek do bułek oraz rogalikarek. To wszystko pozwoli Państwu na profesjonalne zaopatrzenie każdej piekarni czy cukierni. Nasze innowacyjne urządzenia ułatwią pracę w gastronomii.

FUNKCJE URZĄDZEŃ

Zanim zdecydują się Państwo na zakup danego urządzania, polecamy zapoznanie się z różnymi modelami maszyn piekarniczo-cukierniczych. Porównanie oferty pozwoli na dostosowanie asortymentu do indywidualnych potrzeb. Na przykład proponowana przez nas smażalnia elektryczna przeznaczona jest nie tylko do smażenia, pączków, frytek czy faworków, ale również ryb. Warto poświęcić czas na zapoznanie się z jej dodatkowymi funkcjami.

Nasze maszyny służą do mechanicznego rozdzielania, mieszania i rozdrabniania ciasta. Występują w różnych wersjach. Proponowane przez nasz miesiarki, krajalnice czy mieszałki, nadziewarki i rozdrabniacze wpływają nie tylko na wygodę i bezpieczeństwo pracy, ale przede wszystkim na wydajność produkcji oraz zmniejszenie kosztów przedsiębiorstwa.

Jeśli potrzebują Państwo produktu, którego zabrakło na naszej liście, zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym. Służymy fachową pomocą i radą. Nasi konsultanci chętnie podpowiedzą Państwu, która walcarka, miesiarka, krajalnica czy też wózek piekarniczy będą odpowiednie do rodzaju prowadzonej przez Państwa działalności.

Polecamy zapoznanie się z ofertą naszego sklepu internetowego, który oferuje mnóstwo urządzeń i akcesoriów dla piekarń, cukierni i lokali gastronomicznych, takich jak: miesiarki, krajalnice, ubijaczki, miksery, mieszałki, nadziewarki, przesiewacze, dzielarki do bułek, rogalikarki, rozdrabniacze, smażalniki do pączków, walcarki i wózki piekarnicze.

Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym producentem urządzeń i maszyn piekarniczo-cukierniczych. Jedynie nasze urządzenia (m.in. mieszałki, nadziewarki, rozdrabniacze, przesiewacze, rogalikarki i dzielarki do bułek) pozwolą wykonać najlepszej jakości ciasta, bułki i pączki. Dobrze wiemy, jak ważna jest precyzja i dokładne wymieszanie składników. Liczy się efekt wykonanej pracy.

KATALOG ONLINE
Miesiarki spiralne z dzieżą stałą oraz wyjezdną produkcji MASZ GLIWICE
Miesiarki SM60-85 ZOBACZ
Miesiarki SM130-320 ZOBACZ
Miesiarki SMR130-500 ZOBACZ
Miesiarki HT i HRT ZOBACZ
Krajalnice
Krajalnica taśmowa REX KT-W wraz ze stacją pakunkową ZOBACZ
Pakowaczka SPA do krajalnicy REX ZOBACZ
Krajalnica ROXY ZOBACZ
Krajalnica ROCH ZOBACZ
Krajalnica tarczowa RAMZES ZOBACZ
Krajalnica do ciasta ZOBACZ
Krajalnica ZIP ZOBACZ
Miesiarki, miksery, ubijaczki pozostałych producentów
Ubijaczka REMIX ZOBACZ
Ubijaczki SMRU ZOBACZ
Mikser planetarny RM ZOBACZ
Ubijaczko-miesiarka RE ZOBACZ
Maszyna do kremów MK ZOBACZ
Wywrotnice produkcji MASZ GLIWICE
Wywrotnice piekarnicze ZOBACZ
Pozostałe
Linie piekarnicze-Wagodzielarki-Zaokrąglarki-Wydłużarki ZOBACZ
Dzielarko-zaokrąglarka półautomatyczna SPA i automatyczna SPA-A ZOBACZ
Rogalikarka ZOBACZ
Walcarka ZOBACZ
Rozdrabniacz MTB ZOBACZ
Rozdrabniacz RP1 ZOBACZ
Smażalnia elektryczna ZOBACZ
Drop - urządzenie do mini-pączków ZOBACZ
Przesiewacz do mąki SMOK ZOBACZ
Odkurzacz piekarniczy ZOBACZ
Drukarki spożywcze Lonardo ZOBACZ
Dozownik do bułki tartej DAS ZOBACZ
Wagodzielarka do ciasta ZOBACZ
Zaokrąglarka stożkowa ZOBACZ
Wydłużarka do ciasta ZOBACZ
Międzygarownia ZOBACZ