Poznaj MASZ GLIWICE
Tel. +48 (32) 234-24-47

WÓZKI PIEKARNICZE

C hyba każdy z nas kojarzy widok wielkich wózków piekarniczych, wypełnionych bułkami i świeżym chlebem, wyjeżdżających z olbrzymich pieców. Zwykli ludzie oglądają tego typu sceny głównie w telewizji, ale w piekarniach taki widok jest codziennością. Tempo pracy piekarza musi być na tyle wysokie, aby zdążyć przygotować pieczywo już na kilka godzin przed otwarciem sklepów. Dlatego wózki piekarnicze mają niesamowicie ważną rolę – od ich sprawności i niezawodności zależy wydajność pracy całej piekarni. Poza wymienionymi cechami, wózki muszą również być bardzo wytrzymałe, dlatego produkowany przez nas sprzęt może unieść nawet do 150 kilogramów na jedno koło.

Rodzaje wózków piekarniczych

W naszej ofercie posiadamy zarówno wózki do pieców piekarniczych, jak i szpilkowe wózki transportowe czy też sprzęt służący do przewożenia koszy piekarniczych, worków lub materiałów sypkich. Produkujemy również wózki przeznaczone do studzenia chleba bądź bułek. Wybór wózków piekarniczych w MASZ Gliwice jest naprawdę duży, każda piekarnia lub cukiernia może u nas znaleźć sprzęt spełniający nawet najbardziej skomplikowane wymagania. Wózki z naszej oferty wykonane są z wysokiej jakości, trwałej blachy kwasoodpornej lub stali nierdzewnej. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zamówienia sprzętu o różnych rozmiarach i odmiennej liczbie półek. Cena pojedynczego wózka jest zależna od tych właśnie parametrów – dwie półki więcej to dodatkowy koszt wysokości 50 złotych.

Wysyłka wózków do piekarni i cukierni

W przeciwieństwie do większości sprzętów z naszej oferty, wysyłka wózków piekarniczych nie jest darmowa (wyjątek to wózki do studzenia pieczywa). Jest to spowodowane dużymi i nietypowymi rozmiarami sprzętu, przez co wysyłka wiąże się z nieregularnymi kosztami. Przed zakupem warto skontaktować się z nami, żeby określić dokładny koszt wysyłki wózka piekarniczego.

SPRAWDŹ W SKLEPIE Produkty w kategorii Wózki do pieców obrotowych.
POBIERZ KATALOG W wersji elektronicznej na swoje urządzenie.