Poznaj MASZ GLIWICE
Tel. +48 (32) 234-24-47

WALCARKI DO CIASTA

W alcarki do ciasta Easy, naszej produkcji, są dostępne w sześciu różnych odsłonach. Posiadamy cztery modele kolumnowe i dwa stołowe. Różnica pomiędzy poszczególnymi walcarkami jest widoczna przede wszystkim przy długości taśmy oraz oczywiście w cenie. Długość taśmy waha się od 80 centymetrów, do nawet 150 centymetrów, w zależności od modelu. Różnica w cenie nie jest już tak duża, najtańszy egzemplarz kosztuje 16 800 złotych, z kolei cena najdroższego to 21 800 PLN. Największe modele mają wyjmowane ramiona i wałek o szerokości 60 cm. Przy nich istnieje możliwość zamontowania wykrojników do ciasta. Pozostałe walcarki do ciasta posiadają wałki o szerokości 50 cm, a ich ramiona są zamontowane na sztywno. Wszystkie modele posiadają podnoszone ramiona, dzięki czemu powierzchnia zajmowana przez niepracującą walcarkę jest znacznie mniejsza niż w trakcie pracy.

Easy – wydajne walcarki do ciasta

Wszystkie modele walcarek produkowanych przez MASZ Gliwice są wyposażone w polerowane, kalibrowane i chromowane cylindry rolujące. Łożyska i inne elementy ruchome są zabezpieczone w sposób niepozwalający na przedostanie się do nich drobinek mąki lub też zanieczyszczeń innego typu. Zasilanie potrzebne do pracy walcarek do ciasta wynosi 400 V, tak samo jak w przypadku większości naszych urządzeń, na przykład rogalikarek czy dzielarek do bułek. Istnieje możliwość wybrania rodzaju sterowania – standardowo montujemy we wszystkich modelach sterowanie ręczne, jednak można opcjonalnie wybrać również sterowanie nożne.

Różnice między walcarką stołową i kolumnową

Różnice pomiędzy stołową walcarką do ciasta, a walcarką kolumnową, są stosunkowo niewielkie, ale zauważalne. Przede wszystkim walcarki kolumnowe mają o około 50 kilogramów większą wagę, co wynika z różnic w szerokości i długości maszyn. Ponadto modele stołowe są odrobinę tańsze od kolumnowych.

SPRAWDŹ W SKLEPIE Produkty w kategorii Walcarki i rogalikarki.
POBIERZ KATALOG W wersji elektronicznej na swoje urządzenie.