Poznaj MASZ GLIWICE
Tel. +48 (32) 234-24-47

UBIJACZKA DO LEKKICH CIAST I MAS CUKIERNICZYCH

W swojej ofercie, oprócz różnego typu miesiarek spiralnych i mikserów cukierniczych, posiadamy również ubijaczki – specjalne urządzenia do ubijania i ucierania lekkich ciast oraz mas cukierniczych. Wyposażone w dzieże wyjezdne, doskonale sprawdzają się przy większych objętościowo masach, dlatego też ich dzieże, w zależności od modelu, są w stanie pomieścić od 130 do 350 litrów. Miesiarko-ubijaczka oferowana przez MASZ Gliwice wzbogaci wyposażenie każdego lokalu piekarniczo-cukierniczego o element solidny, bezpieczny i łatwy w obsłudze.

Ubijaczka cukiernicza – budowa, działanie i zastosowanie

Jak już zostało wspomniane, miesiarko-ubijaczki zostały specjalnie stworzone, by mieszać, ucierać i ubijać delikatne masy cukiernicze i lekkie ciasta. W tym celu zostały wyposażone w specjalne końcówki przeznaczone do ubijania różnych rodzajów mas: płetwę, krzyżak i rózgę. W przeciwieństwie do standardowych miesiarek spiralnych z naszej oferty (na bazie których została zbudowana), miesiarko-ubijaczka jest wyposażona w szybkozłącze, umożliwiające szybką i łatwą wymianę końcówek do pracy.

Korpus maszyny wykonano ze stali lakierowanej, a dzieżę, jej drucianą pokrywkę, końcówki do pracy i zgarniacz ciasta – ze stali kwasoodpornej. Z tyłu korpusu znajduje się przełącznik na tryb manualny, pozwalający na kontynuowanie rozpoczętej pracy podczas awarii systemu elektronicznego. Dzięki użyciu nowoczesnych i efektownych rozwiązań miesiarko-ubijaczka pracuje bardzo cicho.

Podobnie jak w konstrukcji miesiarki spiralnej z dzieżą wyjezdną, dzieża ubijaczki jest automatycznie przyciągana i blokowana pod głowicą, która mechanicznie podnosi się dzięki cylindrom hydraulicznym. Zamontowany na głowicy elektrozawór dodaje do dzieży ilość wody ustaloną za pomocą panelu sterującego. Panel urządzenia jest łatwy w obsłudze i pozwala na zaprogramowanie i zapisanie całego procesu technologicznego.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Sprawdź szczegółowy opis ubijaczki MASZ Gliwice.
SPRAWDŹ W SKLEPIE Produkty w kategorii Miksery i ubijaczki.
POBIERZ KATALOG W wersji elektronicznej na swoje urządzenie.