MASZ Malinowski Gliwice
Phone +48 (32) 234-24-47

ROZDRABNIACZE SPOŻYWCZE

R ozdrabniacze spożywcze to maszyny służące do rozdrabniania suchego pieczywa, czyli, inaczej mówiąc, do przetwarzania suchych bułek na bułkę tartą. W naszej ofercie znajduje się jeden model rozdrabniacza – MTB 3. To maszyna wolnostojąca, z większością elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Rozdrabniacz MTB 3 jest dość lekki, bo waży tylko 63 kilogramy (przy niemal 150 centymetrach wysokości), więc można go stosunkowo łatwo przenosić z miejsca na miejsce. Jednocześnie jego konstrukcja jest wykonana w taki sposób, że niewielka waga nie wpływa negatywnie na stabilność maszyny. Dzięki temu wydajność rozdrabniaczy spożywczych z naszego asortymentu sięga nawet 700 kilogramów bułki tartej na godzinę.

Rozdrabniacz do wytwarzania bułki tartej – MTB 3

Rozdrabniacze produkowane przez MASZ Gliwice są skonstruowane w sposób pozwalający użytkownikom na samodzielną wymianę najszybciej zużywającego się elementu, czyli sit. Ich regularna kontrola i substytucja, pozwala zachować wymaganą grubość i granulację produktu końcowego. Szerokość otworów również można zmieniać wraz z wymianą sita, oferujemy sita z oczkami o średnicy 5,4 i 3,5 mm. Cena rozdrabniacza spożywczego MTB 3 wynosi równe 9000 złotych brutto. Czas oczekiwania na darmową wysyłkę to maksymalnie 14 dni.

Dodatkowe informacje na temat rozdrabniacza MTB 3

Jak w większości naszych maszyn, między innymi w krajalnicach do chleba czy mikserach, wymagane zasilanie rozdrabniaczy przemysłowych wynosi 400 V. MTB 3 posiada specjalny chwytak na worki, dzięki któremu bułka tarta bezpośrednio z rozdrabniacza trafia do worka i nie trzeba jej dodatkowo przesypywać. MTB 3 posiada również zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem wysypu oraz podwójne noże, umożliwiające bardziej efektywne mielenie pieczywa. Nóżki rozdrabniacza są regulowane, co pozwala na dostosowanie wysokości maszyny do specyfiki pomieszczenia lub podłoża.

SPRAWDŹ W SKLEPIE Produkty w kategorii Przesiewacze i rozdrabniacze.
POBIERZ KATALOG W wersji elektronicznej na swoje urządzenie.