Poznaj MASZ GLIWICE
Tel. +48 (32) 234-24-47

OFERTA

Maszyny i akcesoria piekarniczo-cukiernicze – sprzedaż, serwis oraz renowacja.

Nasza oferta to wybór ponad 3000 urządzeń i akcesoriów cukierniczych oraz piekarniczych, które pomogą rozwinąć biznes gastronomiczny. Mamy Państwu do zaoferowania szeroki asortyment profesjonalnych urządzeń o najwyższej jakości. Nasza firma zajmuje się sprzedażą wyrobów własnych (jak i maszyn pochodzących od znanych i szanowanych producentów) oraz serwisem i remontem maszyn piekarniczych i cukierniczych. Prowadzimy również wypożyczalnie naszych maszyn oraz leasing.

Asortyment MASZ Gliwice i katalog PDF.

Z myślą o wygodzie naszych klientów oraz szanując ich czas, pogrupowaliśmy nasz asortyment na dwie główne kategorie: akcesoria i maszyny. Gdzie w skład zakładki akcesoria, bardziej ogólnie niż w naszym sklepie internetowym, wchodzą urządzenia niemechaniczne, drobne przybory kuchenne i dodatki, formy i blachy do pieczenia. W zakładce maszyny piekarnicze i cukiernicze umieściliśmy bardziej zaawansowane sprzęty i maszyny piekarniczo-cukiernicze: miesiarki spiralne, ubijaczki, rogalikarki, krajalnice automatyczne i półautomatyczne. Dzięki temu podziałowi od razu będą Państwo mogli przejść do interesującego Was działu i przeczytać krótki opis danego produktu.

Aby dowiedzieć się więcej w kwestii zakupu odpowiedniego sprzętu zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem pdf, który z pewnością przybliży Państwu szczegóły funkcjonalności i konstrukcji poszczególnych pozycji z naszej oferty.

Mamy nadzieję, że takie rozwiązania pozwolą Państwu na przemyślany i trafny zakup. W razie jakichkolwiek wątpliwości czekamy na Państwa pytania i zapraszamy do zakładki kontakt.

Remont i serwis sprzętu piekarniczo-cukierniczego.

Jeśli posiadają już Państwo sprzęt piekarniczy, ale wymaga on remontu lub serwisu, zapraszamy do skorzystania z naszych ofert naprawy i renowacji urządzeń piekarniczo-cukierniczych. Jesteśmy pewni, że dzięki wykwalifikowanej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet z największym wyzwaniem.

Wypożyczalnia i finansowanie maszyn

Jeśli koszt idealnej maszyny znacząco przekracza Państwa budżet, zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczenia maszyn firmy MASZ Gliwice oraz ich finansowania na zasadzie leasingu. Jesteśmy pewni, że znajdziemy zadowalające rozwiązanie, które zostanie indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb.

POBIERZ KATALOG W wersji elektronicznej na swoje urządzenie.