Get more info
Phone +48 (32) 234-24-47

OFFER: TIPPLERS

Charakterystyka


Uniwersalne wywrotnice do dzież (kotłów) piekarniczych na wózkach jezdnych
Oferowane przez nas wywrotnice są przeznaczone do podnoszenia i wywracania dzież z ciastem bezpośrednio do leja dzielarki. Istnieje możliwość rozbudowania urządzenia o dodatkowy, zautomatyzowany moduł wygarniający ciasto z dzieży.
Wywrotnice są produkowane w wersjach odpowiednich do różnych pojemności dzież, z wywrotem na prawą lub lewą stronę (do ustalenia z Klientem). Składają się one z podstawy, najazdu oraz słupa, na którego szczycie umieszczono motoreduktor napędzający koło łańcuchowe. Dzieża podnoszona jest na belce podciąganej łańcuchem umieszczonym wewnątrz słupa konstrukcyjnego. Do słupa przymocowane jest ramię obrotu odpowiednio przechylające belkę w momencie podnoszenia jej w górę.
Wywrotnice są wykonane ze stali konstrukcyjnej lub opcjonalnie ze stali nierdzewnej. Moduł wygarniacza składa się z korpusu przykręconego do belki poziomej wywrotnicy. Do korpusu przymocowany jest obrotowy zestaw listew zgarniających ciasto ze ścian dzieży. Po osiągnięciu przez kocioł odpowiedniej wysokości i wypłynięciu ciasta do leja dzielarki następuje samoczynne włączenie napędu dzieży wraz z systemem wygarniaczy. Po określonym czasie moduł powraca do pozycji wyjściowej a dzieża z wózkiem opuszczana jest do poziomu podstawy.
Standardowe dane techniczne tego urządzenia ulegają zmianie, stosownie do konkretnych potrzeb konstrukcyjnych. Wymagane zasilanie to 400V. Wszystkie nasze urządzenia są produkowane zgodnie z obowiązującymi normami CE.

Zamów wizytę handlowca
<
ModelUdźwig [kg] Wysokość podnoszenia [cm]Całkowita moc [kW]Czas podnoszenia [s]Wymiary
dł.x szer.x wys.
Waga [kg]
Uniwersalna700do 1900 251,6100x100x320 550 kg
DOWNLOAD CATALOG in online version on your device