Poznaj MASZ GLIWICE
Tel. +48 (32) 234-24-47

BLACHY PIEKARNICZE

B lachy piekarnicze są jednymi z najmniej skomplikowanych sprzętów produkowanych przez MASZ Gliwice. Co zrozumiałe, blachy nie dorównują rozmiarem skomplikowanym maszynom, jak walcarki do ciasta, jednak ich rola jest równie ważna. Tak jak trudno wyobrazić sobie tradycyjny, polski dom bez blaszki do pieczenia, tak trudno znaleźć piekarnię bez przynajmniej kilkudziesięciu różnych blach. W naszej ofercie znajdują się blachy piekarnicze o różnych kształtach i rozmiarach. Większość produktów wykonana została z aluminium, ale posiadamy również sprzęt ze stali nierdzewnej bądź oksydowanej.

Jakie blachy piekarnicze są dostępne w MASZ Gliwice?

Nasza firma ma w swojej ofercie wiele różnych rodzajów blach piekarniczych, przeznaczonych do wypieku pieczywa i ciast. Posiadamy artykuły stworzone przede wszystkim dla piekarni (blachy płaskie ze stali nierdzewnej czy też blachy aluminiowe), do pizzerii – okrągłe blachy ze stali oksydowanej lub aluminium, do wypieku pizzy (od 20 do 50 cm) czy też do cukierni – blachy cukiernicze bądź do wypieku muffinek. Ponadto produkujemy specjalnie żłobione blachy bagietkowe z perforowanego aluminium. Każdy z naszych produktów jest wytwarzany z materiałów wysokiej klasy i trwałości, co daje naszym klientom pewność, że zakupione w MASZ Gliwice blachy piekarnicze będą niezawodnie służyć, nawet przy bardzo intensywnym wykorzystywaniu.

Wysyłka blach piekarniczych

Wysyłka blach piekarniczych z naszej oferty to koszt od 12 (przy przedpłacie) do maksymalnie 20 złotych. Na dotarcie przesyłki zwykle należy czekać od 7 do 14 dni, choć są produkty, w których czas oczekiwania na przesyłkę wydłuża się do 21 dni. Na życzenie klienta produkowane przez nas blachy mogą być pokryte warstwą silikonu, który sprawi, że do powierzchni nie będą przywierać produkty spożywcze. Ponadto, jesteśmy w stanie wykonać produkty w rozmiarach nietypowych, po wcześniejszym kontakcie ze strony zamawiającego.

SPRAWDŹ W SKLEPIE Produkty w kategorii Blachy piekarnicze i cukiernicze.
POBIERZ KATALOG W wersji elektronicznej na swoje urządzenie.