Poznaj MASZ GLIWICE
Tel. +48 (32) 234-24-47

BLACHY CUKIERNICZE

W ofercie MASZ Gliwice posiadamy kilkanaście różnych rodzajów blach piekarniczych i cukierniczych, do wypieku pieczywa, ciast czy pizzy. Zdecydowana większość blach produkowanych przez naszą firmę jest wykonana z wysokiej jakości aluminium gatunku 3003 (AlMnCu), jednak niektóre sprzęty produkujemy ze stali nierdzewnej lub oksydowanej. Klient, decydując się na zakup naszych produktów, ma możliwość wyboru odpowiadającego mu rozmiaru blachy cukierniczej z przygotowanej przez nas listy lub zamówienie sprzętu w dowolnym, nietypowym rozmiarze.

Szeroki wybór blach dla cukierni w całej Polsce

Produkujemy blachy w prostych kształtach (prostokąt, kwadrat), ale również bardziej zaawansowane, przeznaczone do wypieku bułek hamburgerowych, muffinek czy bagietek. Blachy cukiernicze w całości wytwarzane są ze wspominanego wcześniej nierdzewnego aluminium 3003, które jest doskonałym przewodnikiem ciepła. Dzięki zastosowaniu tego materiału, ciasto będzie równomiernie wypieczone na całej powierzchni. Część blach cukierniczych posiada wyjmowaną zatyczkę, będącą równocześnie jednym z boków prostokątnej formy. Takie rozwiązanie pozwala na zsuwanie ciastek lub innych słodyczy, bez konieczności podnoszenia każdego z nich z osobna.

Szybka wysyłka blach cukierniczych z oferty MASZ Gliwice

Przesyłka z zamówionymi przez Państwa blachami cukierniczymi jest realizowana w okresie od 7 do 21 dni. Cena pojedynczej wysyłki waha się od 12 do maksymalnie 20 złotych. Niektóre blachy mogą być silikonowane, na specjalne życzenie zamawiającego. Dzięki takiemu zabiegowi ciasto nie będzie przywierać do powierzchni blaszki, nawet bez użycia tłuszczu. Opcja silikonowania jest możliwa do wyboru w naszym sklepie online lub po wcześniejszym kontakcie z naszą firmą. Niestandardowe rozmiary blach cukierniczych również można ustalić podczas rozmowy z przedstawicielami MASZ Gliwice.

SPRAWDŹ W SKLEPIE Produkty w kategorii Blachy piekarnicze i cukiernicze.
POBIERZ KATALOG W wersji elektronicznej na swoje urządzenie.